promocja Oddsring – #PizzaOdSzczesnego

W miniony piątek 12.01. wznowiła rozgrywki piłkarska Ekstraklasa. W związku z tym wydarzeniem bukmacher Oddsring przygotował dla Was specjalną promocję z niespodzianką o nazwie: Zgarnij darmową pizzę na mecz!

Oddsring wspólnie z Maciejem Szczęsnym przygotował wyjątkową promocję. Teraz będziesz mógł oglądać mecz Twojej ulubionej drużyny jedząc darmową pizzę! Wystarczy, że postawisz min. 20 zł na dowolny mecz najbliższej kolejki Ekstraklasy po kursie 1.8, a Oddsring prześle Ci voucher na dużą TelePizzę z czterema składnikami!

Jak to zrobić:
1. Postaw dowolny zakład za min 20 zł na najbliższą kolejkę Ekstraklasy po kursie 1.8 lub wyższym.
2. Napisz do Oddsring na adres info-pl@oddsring.com podając w temacie ‘pizza’, a w treści numer zakładu.
3. Zadzwoń lub przyjdź do dowolnego lokalu TelePizzy, podaj numer otrzymanego od Oddsring voucheru i ciesz się darmową pizzą!

Dodatkowo:
Wystarczy, że na dowolnym medium społecznościowym opublikujesz swoje zdjęcie z otrzymaną od Oddsring pizzą dodając hashtag #PizzaOdSzczesnego i prześlesz link do postu na adres info-pl@oddsring.com, a otrzymasz 10 free spinów na grę “Football Star”!

UWAGA – Oddsring będzie wysyłał vouchery bez względu na to, czy kupon będzie wygrany, czy przegrany – gracze mogą pisać do Oddsring jeszcze przed rozliczeniem zakładu 🙂 free spiny będą ‘hurtowo’ dopisywane w czwartek 18 lutego, żeby gracze mieli czas na opublikowanie ewentualnych zdjęć.

Z regulaminem promocji możesz się zapoznać tutaj.

Zapraszamy i życzymy Wam smacznego!

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…