Typy na dziś: Dubel na niedzielę 14.02.

Wczorajszy sobotni dubel okazał się zwycięski, dzięki czemu mogliśmy się cieszyć z fajnego zarobku. Dzisiaj kolejna propozycja. Zapraszamy Was do grania razem z nami. Powodzenia.

Pozycja 1 – Piłka Nożna – Ekstraklasa, godz.18:00, Legia – Jagiellonia, typ: 1, kurs: 1.55

Drużyna Legii na 100-lecie klubu będzie chciała za wszelką cenę zdobyć mistrzostwo Polski. Po transferach dokonanych w przerwie zimowej można potwierdzić, że ten cel mogą gospodarze osiągnąć. Jagiellonia nie należy do wygodnych drużyn, ale w tym meczu raczej nie ma żadnych szans. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Legii będzie dużą niespodzianką dla gospodarzy, wręcz porażką.

Pozycja 2 – Piłka Nożna – Anglia, godz.17:15, Manchester City – Tottenham, typ: 1X, kurs: 1.30

Bardzo ciekawy mecz, w którym na pewno obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa. Obie drużyny mają duże aspiracje nawet na mistrzostwo, ale żeby to osiągnąć muszą wygrywać mecze z głównymi przeciwnikami. Po ostatniej porażce u siebie City, aby marzyć o mistrzostwie Anglii musi takie mecze wygrywać. Na pewno strata kolejnych punktów u siebie z drużyną z czołówki tabeli mocno pokrzyżuje plany gospodarzy w osiągnięciu mistrzostwa. Być może gospodarze nie wygrają tego meczu, ale wg nas nie powinni go przegrać.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.01

Hej! Masz konto w Bet365? Nie? Przecież każdy musi je mieć!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.