Promocja: Wygraj 736 PLN bez ryzyka przegranej!!!

Man proposes beautiful girl money and they displayed in her sunglasses

Wygraj 736 zł bez żadnego ryzyka i zrób sobie karnawałowy prezent! W sobotę odbędą się m.in. kolejne mecze mistrzostw Europy w piłce ręcznej rozgrywanych w Polsce, jak również mecze 20. kolejki La Liga. Z tej okazji mamy dla Ciebie wyjątkowo korzystną promocję i co najważniejsze bez żadnego ryzyka! Aż grzechem byłoby z niej nie skorzystać!

Uwaga! Dziś pokazujemy Wam jak możecie zarobić 736 zł, stawiając na 4 mecze za stawkę 100 zł. Najlepsze jednak jest to, że jeśli proponowany kupon nie wejdzie (a czasami tak się zdarza, bo to tylko sport i niespodzianki są wkalkulowane w takie ryzyko), to bukmacher Betclic zwróci Ci stawkę, czyli Twoje 100 zł dostaniesz z powrotem. I to jest prawdziwy zwrot, a nie jakiś bonus. Nie musisz niczym obracać, dostajesz z powrotem swoje 100 zł.

Zasada jest prosta – stawiasz 100 zł i albo wygrasz 736 zł, albo setka wraca z powrotem do Ciebie. Uwaga! Oferta skierowana jest tylko do tych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w Betclic. Konto na Betclicu to podstawa gry, więc jeśli go jeszcze nie masz to, skorzystaj z tej fantastycznej oferty, aby pomnożyć swoją kasę.

Co należy zrobić?

Krok 1. Klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się w Betclic. Oferta jest ważna tylko z tego czerwonego linku z napisem TUTAJ. Żadne inne nie wchodzą w grę. Tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Klikasz i rejestrujesz się.

Krok 2. Wpłacasz depozyt na grę, np: 100 zł kartą lub przelewem (to bardzo ważne, aby tylko w ten sposób dokonać depozytu!).

Krok 3. Stawiasz te 100 zł na poniżej proponowane typy i czekasz.

Jeśli kupon z poniższymi meczami wejdzie (a jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak się właśnie stanie) to swoje 100 zł rozmnożysz do 736 zł. Najfajniejsze jest jednak to, że jeśli coś pójdzie nie tak, otrzymujesz 100 zł z powrotem. Jedna ważna informacja, bo nikt z Was nie czyta regulaminów. Depozytu trzeba dokonać przelewem lub kartą! Jeśli zrobisz depozyt inną metodą płatności (np. wpłata ze Skrilla), nie załapiesz się na tą promocję w Betclic. Druga ważna informacja. Gdybyś chciał postawić Singla, to musi być to zakład 3-drogowy. My jednak gramy kupon i liczymy na ponad 700 złotych wygranej! Oto nasze propozycje na łatwy zarobek:

1. Hiszpania: La Liga, Sevilla vs Malaga – stawiamy, że gospodarze będący ostatnio w bardzo dobrej formie wygrają to spotkanie, kurs 1.67

2. Polska: koszykówka Ekstraklasa, Asseco Gdynia vs Trefl Sopot – stawiamy na wyrównany pojedynek w derbach Trójmiasta. Nasz typ na to spotkanie, to 2 (+6.5), kurs 1.85

3. Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej, Dania vs Rosja – stawiamy, na pewne zwycięstwo silnej Danii, która nie powinna mieć dzisiaj większych problemów z wyraźnym pokonaniem przeciętnych Rosjan. Nasz typ na to spotkanie to 1 (-3.5), kurs: 1.61

4. Hiszpania: La Liga, Celta Vigo – Levante – typowy mecz na przełamanie ligowej niemocy dla gospodarzy, bowiem do Celty przyjeżdża, zamykające ligową tabelę Levante. Stawiamy, że gospodarze wygrają to spotkanie, kurs: 1.48

Te cztery mecze dają nam łączny kurs 7,36. Stawiasz 100 zł i masz wieczorem 736 zł. Jeśli ten kupon nie wejdzie, Betclic zwraca Ci stawkę. A zatem do dzieła!!