Prosinecki pozostanie jednak selekcjonerem Bośnii i Hercegowiny

sports news

Piłkarski Federacja Bośnii i Hercegowiny poinformowała oficjalnie, że Robert Prosinecki pozostanie selekcjonerem kadry narodowej tego kraju. Ma dokończyć eliminacje mistrzostw Europy 2020.

Chorwat złożył rezygnację po przegranej z Armenią 2:4. Formalnie nie została ona jednak przyjęta i jak się okazuje 50-latek dalej będzie prowadzić kadrę Bośnii i Hercegowiny.

Ma pełne wsparcie włodarzy i pozostanie selekcjonerem przynajmniej do końca elimiacji Euro 2020.

Reprezentacja Bośnii i Hercegowiny w swojej grupie eliminacyjnej jest czwarta z dorobkiem 7 punktów. Do druiej pozycji, gwarantującej awans do ME 2020 traci pięć punktów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.