Przedpełski: Ambicji mi nie brakuje

sports news

Paweł Przedpełski w piątek wieczorem został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik forBET Włókniarza Częstochowa.

Wychowanek Get Well Toruń podążył śladami Adriana Miedzińskiego i wzmocnił krajową formację popularnych „Lwów” przed sezonem 2019 rozgrywek PGE Ekstraligi.

– W mojej karierze przyszedł czas na zmiany. Bardzo się cieszę, że jestem w tym składzie – wyznał Przedpełski dla oficjalnego serwisu Speedway Ekstraligi.

– Mocno pracuję przed sezonem. Od każdej strony przygotowuję się mentalnie, fizycznie i sprzętowo, aby nikogo nie zawieść – kontynuował nowy podopieczny Marka Cieślaka.

– Będę dawał z siebie wszystko, a ambicji mi na pewno nie brakuje – dodał Przedpełski.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.