Przełożone mecze w Ligue 1

sports news

Na oficjalnej stronie rozgrywek Ligue 1 poinformowano, że trzy spotkania, które miały zostać rozegrane w ramach 27. i 28. kolejki zostały przełożone.

W piątek, 1 marca o ligowe punkty miały rywalizować zespoły Girondis Bordeaux i Montpellier. Jednak na wniosek władz departamentu Gironde spotkanie zostało przeniesione na 5 marca, na godz. 19. Ma to związek z trwającymi we Francji protestami społecznymi.

W 27. kolejce w pierwotnym terminie nie odbędzie się też mecz Olympique Nimes – Stade Rennais. Termin został zmieniony na prośbę gości, którzy chcą się jak najlepiej przygotować do meczu 1/8 finału Ligi Europy z Arsenalem FC.

W 28. serii spotkań przełożono mecz FC Nantes – Paris Saint-Germain. Podstawą do takiej decyzji był wniosek władze departamentu Loire-Atlantique. Nowa data póki co nie została wyznaczona.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.