PŚ w Lahti: Zwycięstwo Kamila Stocha

sports news

Kamil Stoch wygrał indywidualny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lahti. Drugi był Japończyk Ryoyu Kobayashi, a trzeci Robert Johansson.

Kamil Stoch w pierwszej serii skoczył 132, 5 m. i miał dużą przewagę nad resztą stawki. W drugiej serii Polak również poszybował daleko, na 129 m. i okazał się zdecydowanie najlepszy w konkursie w Lahti.

Drugi Ryoyu Kobayashi stracił do niego ponad 17 punktów. Japończyk po pierwszym skoku był piąty, ale w drugim skoczył bardzo dobrze i osiągnął 129,5 m, co pozwoliło mu, by wskoczyć na podium.

Trzecie miejsce wywalczył Robert Johansson. Norweg najpierw skoczył 127,5 m, a potem 124 m i o trzy punkty wyprzedził czwartego Stefana Krafta.

Dziesiątkę zamknął Piotr Żyła. Punkty zdobyli też czternasty Jakub Wolny i 28. Dawid Kubacki. Po pierwszej serii rywalizację zakończyli 33. Macie Kot oraz 43. Paweł Wąsek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.