Puchar Ukrainy: Inhułeć wyeliminował po karnych Karpaty

sports news

Inhułeć Petrowe pokonał po rzutach karnych Karpaty Lwów 5:4 w drugim niedzielnym meczu 1/4 finału rozgrywek o Puchar Ukrainy. Po 90 i 120 minutach gry było 1:1.

Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał pięć minut po przerwie Artem Szczedry. Wyrównał dopiero w siódmej minucie doliczonego czasu gry Marjan Szwed.

Zarządzona dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i losy konfrontacji rozstrzygnął konkurs „jedenastek”. W nich mniej zimnej krwi zachował zespół ze Lwowa i został wyeliminowany z półfinału.

Wcześniej awans wywalczyła również Zoria Ługańsk. Wszystkie spotkania ćwierćfinałowe zaplanowano na niedzielę. Szlagierowo w tej fazie zapowiada się konfrontacja Dynama Kijów z Szachtarem Donieck.

* * * * * *
Inhułeć Petrowe – Karpaty Lwów 1:1 (1:1, 0:0), karne 5:4.
Bramki: Szczedry 50 – Szwed 90+7.
Czerwona kartka: Tołoczko (100, Karpaty).
Rzuty karne wykorzystane: Kowalow, Synjogub, Pidnebennoi, Kozak, Sula – Hutsuliak, Miakuszko, Hongla, Vargas.
Rzut karny niewykorzystany: Yoda.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.