Rafał Boguski: Mogliśmy spokojnie to spotkanie wygrać

– Zabrakło skuteczności. Tworzymy sytuacje, kreatywność się poprawiła, mamy okazje z różnych akcji: z ataku pozycyjnego, ze stałych fragmentów, z kontry. Niestety nieskuteczność zdecydowała, że nie mamy trzech punktów – przyznał piłkarz Wisły Kraków, Rafał Boguski tuż po spotkaniu z Piastem Gliwice (1:1).

– Wydaje mi się, że wszystko w naszej grze się poprawiło. Piast oprócz bramkowej okazji chyba nie miał stuprocentowej sytuacji, natomiast my mieliśmy ich mnóstwo. Mogliśmy spokojnie ten mecz wygrać, ale niestety taka jest piłka – stwierdził były gracz ŁKS-u Łomża, cytowany przez „wisla.krakow.pl”.

– Zabrakło jedynie skuteczności. Tworzymy sytuacje, kreatywność się poprawiła, mamy okazje z różnych akcji: z ataku pozycyjnego, ze stałych fragmentów, z kontry. Niestety ta nieskuteczność, która prześladuje nas od wielu meczów zdecydowała, że nie mamy trzech punktów – zaznaczył.

– Ostatnie starcia z Górnikiem Łęczna i Podbeskidziem Bielsko-Biała to już przeszłość, nie da się ich rozegrać jeszcze raz. Musimy myśleć o Koronie – kontynuował. – Myślę, że brak wtorkowego starcia miał wpływ na zespół. Mieliśmy jeszcze kilka treningów, żeby razem potrenować jakieś warianty. Powolutku się to zazębia – dodał były reprezentant Polski.