Rafał Wolski kontuzjowany

sports news

Rafał Wolski podczas jednego z ostatnich treningów Wisły Płock nabawił się kontuzji.

Pomocnik Nafciarzy jest już po szczegółowych badaniach, ale dokładną diagnozę dotyczącą stanu zdrowia zawodnika klub ma ogłosić w najbliższy poniedziałek.

Wolski został piłkarzem Wisły Płock 6 marca 2020 roku, a dwa miesiące później podpisał nowy kontrakt. Z powodu pandemii koronawirusa nie zdołał jeszcze zadebiutować w płockim zespole.

Wisła Płock zagra w niedzielę na swoim stadionie z Korona Kielce (g. 12:30).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.