Raiola: Pogba jest mocno związany z Manchesterem United

sports news

Cały czas nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Paula Pogbę. Środkowy pomocnik jest kontuzjowany, a o jego odejściu z Manchesteru United spekuluje się przy każdym okienku transferowym.

– Paul jest mocno związany z klubem. Nie ma co do tego wątpliwości – powiedział Raiola, cytowany przez „Sky Sports”. – Paul ma ważny kontrakt z Manchesterem United i chce jak najszybciej wrócić do zdrowia, aby wrócić do drużyny i być pozytywnym czynnikiem aż do końca sezonu – dodał.

– W tym momencie nie ma rozmów na temat przyszłości Pogby. Jest oddany Manchesterowi United i respektuje swój kontrakt. Wszyscy martwią się, że Pogba odejdzie, ale ja nie – stwierdził.

Czy Pogba jest więc otwarty na przedłużenie kontraktu na Old Trafford? – Jesteśmy otwarci na rozmowy, po tym, jak wróci do gry po kontuzji. Teraz, cały czas ma ważny kontrakt i jedyne na czym się koncentruje, to powrót do zdrowia i formy – zaznaczył.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.