Rakitic przeniesie się latem z Katalonii do Lombardii

sports news

Ivan Rakitic jest bliski przenosin latem do Interu Mediolan – donosi „Gazzetta dello Sport”.

Włodarze klubu z Lombardii zaoferowali Barcelonie 35 mln euro za transfer 30-letniego pomocnika reprezentacji Chorwacji.

Sternicy „Dumy Katalonii” oczekują 45 mln euro, ale wiele wskazuje na to, że obie strony sfinalizują negocjacje kwotą 40 mln euro.

Rakitic zwiąże się z osiemnastokrotnymi mistrzami Włoch trzyletnim kontraktem, obowiązującym do końca czerwca 2021 roku.

Chorwat w koszulce „Blaugrany” rozegrał dotychczas 249 spotkań. Zdobył w nich 34 bramki. Na swoim koncie ma również 101 występów w kadrze aktualnych wicemistrzów świata. Strzelił w nich piętnaście goli.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.