Ramos: Powrót Zidane’a to była dobra wiadomość dla wszystkich zawodników

sports news

Zinedine Zidane w marcu ponownie został trenerem Realu Madryt. Sergio Ramos, środkowy obrońca „Królewskich”, powiedział, że to była bardzo dobra wiadomość dla wszystkich piłkarzy.

– Zmiany mogą dać pozytywne efekty. Mieliśmy cudowne momenty z „Zizou” i cieszymy się, że mamy go w domu – powiedział Ramos.

– Jego powrót to była dobra wiadomość dla wszystkich zawodników. To nie była decyzja, którą ja podjąłem, nawet jeśli ludzie tak myślą – dodał.

– Jestem kapitanem i jeśli zapyta się mnie o opinię, to wtedy mogę ją przekazać. Nigdy jednak nie rządziłem, nigdy nawet nie chciałem tego robić – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.