Rangers wypożyczyli Middletona do Hibernianu

sports news

Glenn Middleton został nowym zawodnikiem Hibernianu – poinformował klub z Edynburga na swojej oficjalnej stronie.

19-letni skrzydłowy dołączył do czterokrotnych mistrzów Szkocji na zasadzie wypożyczenia z Glasgow Rangers, dla którego w poprzednim sezonie zdobył pięć bramek i zaliczył pięć asyst w rozegranych 27 spotkaniach.

Wychowanek Norwich City ma na swoim koncie 39 występów w czterech kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Szkocji. Zdobył w nich dziewięć bramek.

Hibernian Edynburg zajmuje po dwóch kolejkach nowego sezonu siódme miejsce w tabeli szkockiej Premier League. Na czele stawki z kompletem punktów są Celtic Glasgow i Glasgow Rangers.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy