Ravel Morrison: Uraz nie jest poważny

Pomocnik rzymskiego Lazio, Ravel Morrison uspokoił fanów ekipy ze Stadio Olimpico stwierdzając, iż uraz jakiego doznał podczas ostatniego meczu kontrolnego nie jest poważny.

22-latek kontuzji nabawił się w trakcie sobotniego sparingu z Vicenzą Calcio (0:1). Pierwsze diagnozy medyczne sugerowały, że młody gracz uszkodził więzadła w stawie skokowym i czeka go dłuższa przerwa od futbolu.

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie zaprzeczył jednak tym spekulacjom, stwierdzając, iż uraz nie jest poważny – Wydaje mi się, że będę gotowy do gry już za tydzień – napisał były zawodnik londyńskiego West Hamu United.

– Kostka na chwilę obecną wygląda zdecydowanie lepiej – dodał były reprezentant angielskich młodzieżówek, który już w styczniu bieżącego roku podpisał wstępną umowę z Biancocelesti.

Porozumienie z Lazio Rzym poskutkowało natychmiastową reakcją ze strony Młotów. W efekcie drużyna z Upton Park rozwiązała już na początku lutego umowę z Ravelem Morrisonem, który od tamtego momentu nie rozegrał żadnego oficjalnego spotkania.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…