Reading FC zwolnił Jose Gomesa

sports news

Jose Gomes nie jest już menedżerem Reading FC. Klub z Madejski Stadium w środę wydał oficjalny komunikat o rozstaniu ze szkoleniowcem.

„Chcielibyśmy szczerze podziękować Jose za jego ciężką pracę w trakcie okresu jego pracy w roli menedżera Reading Football Club. Życzymy mu szczęścia w jego dalszej karierze” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

„Klub nie będzie więcej komentował tej decyzji. Kolejne informacje zostaną przekazane tak szybko jak to możliwe”.

„The Royals” zajmują 22. miejsce w tabeli Championship. Zdobyli osiem punktów w 11 rozegranych meczach. W najbliższej kolejce zmierzą się u siebie z Preston North End.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy