Real porozumiał się w sprawie transferu Pedro Guilherme

sports news

Real Madryt osiągnął porozumienie z Fluminense w sprawie transferu Pedro Guilherme – donosi hiszpański dziennik „Marca”.

„Królewscy” za 21-letniego napastnika, który jest aktualnie wyłączony z gry z powodu poważnej kontuzji kolana, zapłacą słynnemu klubowi z Rio de Janeiro trzydzieści milionów euro.

Pedro Guilherme w minionym sezonie zdobył dziewiętnaście bramek w czterdziestu rozegranych spotkaniach drużyny z Maracana Stadium.

Obecna umowa Brazylijczyka z Fluminense wygasa dopiero w grudniu 2021 roku. Zawarta w kontrakcie klauzula odstępnego opiewa na kwotę 50 mln euro.

Pedro Guilherme będzie trzecim zawodnikiem z Kraju Kawy pozyskanym przez „Królewskich” w ostatnim czasie. Wcześniej do stolicy Kastylii trafili również Vinicius Junior i Rodrygo Goes.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.