Rene Bach zamienił Bydgoszcz na Opole

sports news

Duńczyk Rene Bach został czwartym zawodnikiem zakontraktowanym przez Kolejarz Opole na sezon 2020 – poinformował drugoligowy klub na swojej oficjalnej stronie.

Wcześniej uczynili to także jego rodacy Bjarne Pedersen i Mads Hansen oraz Oskar Polis.

Bach w minionym sezonie zdobywał punkty dla ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz. Wystąpił w trzynastu meczach „Gryfów”, w których zdobył łącznie 110 punktów i trzynaście bonusów.

Zarząd Kolejarza prowadzi rozmowy również z częścią pozostałych zawodników, którzy reprezentowali barwy opolskiej drużyny w minionym sezonie. W odróżnieniu do poprzedniego nie będzie to jednak szeroka lista.

(za kolejarzopole.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.