Reprezentant Salwadoru wzmocnił Los Angeles FC

sports news

Rodolfo Zelaya został nowym zawodnikiem Los Angeles FC – poinformował oficjalny serwis Major League Soccer.

30-letni napastnik dołączył do ekipy z Kalifornii z Alianza FC i parafował dwuletnią umowę, obowiązującą na sezony 2019 i 2020.

Zelaya na swoim koncie ma 45 występów w reprezentacji Salwadoru. Zdobył w nich 21 bramek.

– Rodolfo potwierdził swoją skuteczność zarówno na poziomie ligowym, jak i międzynarodowym. Doda nowego wymiaru do naszego ataku – podkreślił generalny menedżer klubu z Miasta Aniołów John Thorrington.

Los Angeles FC w 2018 roku zajął trzecie miejsce w sezonie regularnym Konferencji Zachodniej. Zespół z Kalifornii w pierwszej fazie play off uległ jednak u siebie Realowi Salt Lake City 2:3 i został wyeliminowany.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.