Rey Manaj: Mieliśmy swoje szanse

Zawodnik Interu Mediolan, Rey Manaj skomentował niedzielny mecz swojej drużyny z AEK-iem Ateny. Towarzyskie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

18-latek był jednym z lepszych zawodników na boisku i miał dwie okazje na strzelenie zwycięskiego gola. Na murawie pojawił się na kwadrans przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Na boisku zastąpił Gary’ego Medela.

– Bramkarz przeciwników wykonał naprawdę świetną pracę, żeby zablokować mój strzał. Wielka szkoda, że nie udało się mi zdobyć gola – powiedział Rey Manaj cytowany przez oficjalną stronę klubową.

– Muszę ciężko trenować, bo od teraz to będzie miało duże znaczenie. Jestem w fantastycznym zespole, koledzy bardzo mi pomogli. Staram się słuchać wszystkich rad, bo reszta zawodników jest bardziej doświadczona niż ja. Muszę jednak zaznaczyć, iż w tej drużynie wiek nie ma większego znaczenia – dodał.

Młody Albańczyk trafił do Interu Mediolan w lipcu bieżącego roku. Z włoską ekipą związał się roczną umową. Wcześniej występował w drużynie Cremonese.

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01.E18. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony, https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478

Typy NHL: Edmonton Oliers – Arizona Coyotes http://bit.ly/2R2o5Ia #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie: Overy http://bit.ly/2NF1Iqd #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…