Rey Manaj: Mieliśmy swoje szanse

Zawodnik Interu Mediolan, Rey Manaj skomentował niedzielny mecz swojej drużyny z AEK-iem Ateny. Towarzyskie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

18-latek był jednym z lepszych zawodników na boisku i miał dwie okazje na strzelenie zwycięskiego gola. Na murawie pojawił się na kwadrans przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Na boisku zastąpił Gary’ego Medela.

– Bramkarz przeciwników wykonał naprawdę świetną pracę, żeby zablokować mój strzał. Wielka szkoda, że nie udało się mi zdobyć gola – powiedział Rey Manaj cytowany przez oficjalną stronę klubową.

– Muszę ciężko trenować, bo od teraz to będzie miało duże znaczenie. Jestem w fantastycznym zespole, koledzy bardzo mi pomogli. Staram się słuchać wszystkich rad, bo reszta zawodników jest bardziej doświadczona niż ja. Muszę jednak zaznaczyć, iż w tej drużynie wiek nie ma większego znaczenia – dodał.

Młody Albańczyk trafił do Interu Mediolan w lipcu bieżącego roku. Z włoską ekipą związał się roczną umową. Wcześniej występował w drużynie Cremonese.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB