Ribery: Zakochałem się w Fiorentinie od pierwszego wejrzenia

sports news

Franck Ribery przyznał w rozmowie z dziennikiem „Corriere della Sera”, że zdecydował się na grę w ACF Fiorentinie ze względu na znakomite relacje z kierownictwem włoskiego klubu.

– Kiedy zgodziłem się przyjść do Florencji, nie wiedziałem, że będzie to miłość od pierwszego wejrzenia – powiedział Franck Ribery.

– To uczucie towarzyszy mi od wieczoru prezentacji. Ten dzień był wyjątkowy, wspomnienia na zawsze pozostaną w mojej pamięci – dodał Francuz.

– Miałem propozycje z Anglii i innych drużyn z Włoch. Pomiędzy mną i kierownictwem Fiorentiny wybuchła jednak iskra. Czułem ciepło i pewność w rozmowach z prezesem i trenerem – wspominał Ribery.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.