Riccardo Montolivo kończy karierę

sports news

Riccardo Montolivo zdecydował się na zakończenie kariery – poinformował dziennik „Corriere dello Sport”. Pomocnik od lipca pozostawał bez klubu.

34-latek był ostatnio graczem AC Milan. Z tym zespołem jego umowa wygasła z końcem czerwca i nie została przedłużona.
Montolivo grał w ekipie z Mediolanu przez siedem lat. Wcześniej reprezentował barwy ACF Fiorentiny i Atalanty Bergamo. W całej karierze rozegrał 500 meczów.

– Przestaję grać, na pewno zostanę w Mediolanie z rodziną. Teraz nie wiem co będę robić dalej. Muszę o tym jeszcze pomyśleć – powiedział Ricardo Montolivo.

– Można powiedzieć, że AC Milan zmusił mnie do zakończenia kariery. Po siedmiu latach gry nawet nie miałem okazji pożegnać się z fanami – dodał Włoch.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.