Robert Demjan: Znów nie udało nam się wygrać

Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało na własnym stadionie w ostatnim meczu 21. kolejki Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław 0:1 (0:1). Swojego sporego rozczarowania ostatecznym wynikiem nie ukrywał tuż po spotkaniu napastnik Górali, Robert Demjan.

– Znów nie udało nam się wygrać. Trzeba się zabrać do pracy, dobrze przepracować okres przygotowawczy i zacząć wygrywać w kolejnej rundzie. W pierwszej połowie Śląsk miał więcej sytuacji, było to widać gołym okiem i niestety strzelili nam bramkę – powiedział Robert Demjan, cytowany przez „tspbb.pl”.

– Najbardziej zabrakło nam skuteczności, bo w drugiej połowie stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji. Ostatnio sporo napracowaliśmy się w ataku, najpierw z bardzo dobrymi obrońcami Pogoni Szczecin, a w poniedziałek przeciwko defensorom Śląska, te mecze nie były łatwe. Napastnika rozlicza się oczywiście z bramek, których niestety nie strzeliłem – dodał.

Podbeskidzie Bielsko-Biała plasuje się po dwudziestu jeden rozegranych meczach na ostatnim miejscu w Ekstraklasie. Jak do tej pory podopieczni Roberta Podolińskiego zdobyli zaledwie 21 punktów. Do bezpiecznej strefy tracą jednak tylko jedno „oczko”.