Robert Jeż: Kuciak to mój kolega, ale fajnie byłoby go pokonać w sobotę

W sobotnim meczu Legia – Górnik może zagrać czterech Słowaków, po dwóch w każdej z drużyn. Roman Gergel i Robert Jeż przyznają, że bardzo chcieliby zaliczyć premierowe trafienia w tym sezonie na Łazienkowskiej, gdzie bramki rywala będzie bronił najprawdopodobniej ich rodak Dusan Kuciak. Obaj piłkarze udzielili krótkiego komentarza na oficjalnej stronie internetowej Górnika.

Szkoleniowiec Legii Henning Berg rotuje składem pomiędzy meczami ligowymi i pucharowymi. Dlatego mniej prawdopodobny wydaje się występ przeciwko Górnikowi Ondreja Dudy, który w środę rozegrał pełne 90 minut ze Szkotami. Gergel i Jeż wiedzą o nim niewiele, ale przyznają, że na Słowacji zauważono jego sukces jakim było zdobycie z Legią mistrzostwa Polski.

– Kuciak to mój dobry kolega jeszcze z czasów gry w Żilinie. Lubimy się, ale fajnie byłoby, gdybym mógł go pokonać w sobotni wieczór – przyznał Jeż. Podobne myśli chodzą po głowie Gergelowi, którego strzały sprawiły w pierwszych kolejkach sporo problemów golkiperom Cracovii i Lecha. 26-latek liczy na swojego premierowego gola w T-Mobile Ekstraklasie.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.