Robert Maaskant zwolniony z VVV Venlo

sports news

Robert Maaskant nie jest już trenerem VVV Venlo – poinformował oficjalnie holenderski klub.

– Po dokładnych konsultacjach musieliśmy podjąć decyzję o rozstaniu się z trenerem. Podstawą takich działań są wyniki sportowe w ostatnim czasie – powiedział Marco Bogers, dyrektor zarządzający holenderskiego klubu.

50-latek prowadził VVV Venlo od lipca tego roku. Pod jego wodzą drużyna rozegrała 14 meczów, średnia punktowa to 0,64 na spotkanie.

Robert Maaskant przez niemal rok prowadził Wisłę Kraków – od sierpnia 2010 roku do lipca 2011 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.