Robin Gosens czeka na ofertę z Schalke

sports news

Robin Gosens nie kryje się z tym, ze jego marzeniem jest gra w FC Schalke 04 Gelsenkirchen. Lewy obrońca podkreślił jednak, że na razie bardzo dobrze czuje się w Atalancie Bergamo.

– Cały czas chciałbym grać dla Schalke w Bundeslidze. Jeśli będą chcieli mnie sprowadzić, to do nich przejdę. To jest moja drużyna – powiedział Robin Gosens w rozmowie z „Begramo TV”. – Zawsze to podkreślałem. Nie tylko teraz – dodał.

– Niedawno przedłużyłem swój kontrakt. Jestem tutaj bardzo szczęśliwy. To jest mocny znak ze strony klubu, który pokazuje, że dobrze sobie radzę – podkreślił.

– Nigdy nie powiedziałem, że mógłbym odejść po sześciu miesiącach. Jeśli w przyszłości się po mnie zgłoszą, to wtedy tam przejdę. Teraz czuję się tutaj dobrze – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.