Rocha przedłużył kontrakt z New York City FC

sports news

Tony Rocha przedłużył kontrakt z New York City FC – poinformował klub z Major League Soccer na swojej oficjalnej stronie.

26-letni pomocnik reprezentacji Belize spędzi drugi sezon w Nowym Jorku. 2019 rok zamknął siedemnastoma występami w rozgrywkach MLS. Nie zdobył w nich bramki.

Rocha na swoim koncie ma jeden występ w reprezentacji Belize. Wychowanek Tulsa Golden Hurricane, zanim trafił do Nowego Jorku, bronił barw Saint Louis FC, Orlando City SC, Austin Aztex i Tulsa Athletic.

– Tony zasłużył na nową umowę swoją regularną i solidną postawą w minionym sezonie. To cenny zawodnik i może grać na kilku pozycjach. Stał się dla nas bardzo ważny – podkreślił David Lee, dyrektor sportowy NYCFC.

Nowojorczycy wygrali rundę zasadniczą Konferencji Wschodniej w 2019 roku, ale w drugiej fazie play off ulegli przed własną publicznością Toronto FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.