Rodgers: Liverpool zasłużył na tytuł

sports news

Brendan Rodgers, obecnie trener Leicester City, a w przeszłości szokoleniowiec Liverpoolu FC przyznał, że brak tytułu mistrza Anglii dla “The Reds” byłby mocno krzywdzący.

– Liverpool zdecydowanie zasługuje na ten tytuł w tym sezonie – powiedział Brendan Rodgers, w rozmowie z telewizją “beIN Sports”.

– Ta drużyna była najbardziej stabilna, najlepsza w rozgrywkach, pokazując piłkę nożną najwyższej klasy. Byłoby bardzo niefortunne, gdyby Liverpool nie otrzymał tytułu – dodał szkoleniowiec.

– Zasługują na złoto i szkoda tylko, że będą mogli dzielić swojej radości z fanami – przyznał trener Leicester City.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.