Rogić: Idziemy w dobrym kierunku

sports news

Aleksandar Rogić, trener Arki Gdynia przed meczem ligowym z Pogonią Szczecin powiedział, że jego zespół gra coraz lepiej. Dodał, że jest przyjacielem z Kostą Runjaiciem, szkoleniowcem „Portowców”.

– To nie jest jeszcze czas, abym mógł powiedzieć że jestem zadowolony. Uważam jednak, że idziemy w dobrym kierunku. To nie jest czas, żeby negatywnie się nastawić i płakać. Pracujemy ciężko każdego dnia i jestem pewien, że wyniki wkrótce się poprawią – powiedział Aleksandar Rogić, trener Arki Gdynia.

Szkoleniowiec zespołu z Trójmiasta znakomicie zna się z Kostą Runjaiciem, trenerem Pogoni Szczecin.

– Kosta Runjaić jest moim przyjacielem. Pamiętam naszą rozmowę na początku poprzedniego sezonu, kiedy przegrali 3 mecze z rzędu. Dziś są liderem PKO Ekstraklasy. Kosta wykonuje fantastyczną robotę. To jest futbol. Wierzę w moją drużynę, wierzę w siebie i wierzę w klub – przyznał Serb.

(za: Arka Gdynia).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.