Roma pozyska zawodnika Chelsea?

sports news

AS Roma jest bliska pozyskania zawodnika Chelsea, Pedro. Hiszpan z ekipą z Rzymu rozmawia już od kilku tygodni na temat swojego ewentualnego transferu do Włoch.

Zainteresowanie piłkarzem wyrażają również takie kluby jak Juventus czy Real Betis.

Kontrakt 32-letniego zawodnika z Chelsea wygasa wraz z końcem bieżącego miesiąca, w związku z czym, Pedro będzie mógł przenieść się do nowego klubu bez konieczności płacenia kwoty odstępnego.

Z powodu licznych kontuzji, Pedro w tym sezonie zanotował 18 meczów w rozgrywkach Premier League.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.