Romelu chce kamer w szatniach dla kibiców

sports news

Zawodnik Southampton – Oriol Romelu wpadł na innowacyjny pomysł dla kibiców piłkarskich z okazji pandemii koronawirusa.

Od prawie miesiąca rozgrywki z powodu wirusa zostały zawieszony w całej Europie. Gdy zawodnicy wrócą do gry, bardzo prawdopodobne jest, że mecze będą odbywały się bez udziału publiczności.

W rozmowie z Mundo Deportivo, pomocnik Southampton, wpadł na pomysł, by fani mieli możliwość oglądania kulis z szatni piłkarzy, by bardziej wczuć się w oglądanie spotkań w telewizji.

Zdaniem Romelu pomysł ten wynagrodziłby kibicom brak możliwości oglądania meczów z perspektywy trybun.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.