Ronaldinho opuścił więzienie

sports news

Były reprezentant Brazylii, Ronaldinho, wpłacił kaucję w wysokości 1.6 miliona dolarów, dzięki czemu we worek wieczorem opuścił wraz z bratem paragwajskie więzienie.

Były piłkarz Milanu i Barcelony przebywał w więzieniu od 5 marca, kiedy to został aresztowany za posługiwanie się fałszywym paszportem.

Po wpłaceniu kaucji Ronaldinho nadal nie może opuścić Paragwaju, bo sąd zdecydował o domowym areszcie, który były gwiazdor piłkarski będzie odbywał w jednym z hoteli w Asuncion.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.