Ronaldo: Najważniejszy jest zespół

sports news

Snajper Juventusu Turyn – Cristiano Ronaldo przyznał w rozmowie z włoskimi mediami, że nie zajmuje się swoimi osobistymi rekordami, lecz zwraca uwagę na dobro całej drużyny.

– Wiedzieliśmy, że czeka nas trudny mecz, bowiem Lazio rozgrywa bardzo dobry sezon. Chcieliśmy zdobyć jednak trzy punkty, bo graliśmy u siebie i cieszymy się, że udało nam się zrealizować nasze zadanie – przyznał Ronaldo.

– Rekordy nie są dla mnie najważniejsze, kiedy drużyna wygrywa. Przed nami jeszcze cztery spotkania i do końca musimy być skoncentrowani, bo Serie A to niezwykle trudna liga – dodał gwiazdor Juventusu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.