Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem

sports news

Cristiano Ronaldo zrzekł się ostatnio 3.8 miliona euro, aby pomóc Juventusowi Turyn przetrwać kryzys związany z przerwaniem rozgrywek w Serie A.

Jednak jak obliczył magazyn „Forbes”, Portugalczyk mógł sobie pozwolić na taki gest, bowiem niedługo zostanie pierwszym piłkarzem, który zarobi w karierze ponad miliard dolarów.

Obecnie jedynymi, aktywnymi sportowcami, których zarobki przekroczyły miliard dolarów są bokser Floyd Mayweather i golfista Tiger Woods.

„Forbes” obliczył, że poza zarobkami w Juventusie, Ronaldo zanotował w 2019 roku zysk około 40 milionów euro na działalności pozapiłkarskiej. W jej skład wchodzi indywidualny kontrakt z Nike, własna marka ubrań i perfum, a także hotele. CR7 zarobił również dodatkową gażę od producenta gry FIFA, gdyż to jego zdjęcie pojawiło się w 2019 roku na okładce.

Podobnie przychody Portugalczyk ma zanotować również w 2020 roku i jeśli ten trend się utrzyma, zostanie w ciągu najbliższych miesięcy pierwszym, piłkarskim miliarderem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.