Rooney: Uczyłem się strzelać na zmęczeniu

sports news

W swoim cotygodniowym felietonie na łamach „The Times”, Wayne Rooney wspominał trenera Aleksa Fergusona. Były reprezentant Anglii opowiedział o cennej wskazówce, jaką otrzymał od legendarnego szkoleniowca.

– Najlepszą radę dał mi Alex Ferguson. Powiedział do mnie, że za ciężko pracuję. Pomyślałem sobie: co masz na myśli? Czy nie tego ode mnie oczekujesz? Wtedy w każdym meczu przez 90 minut biegałem tak szybko, jak potrafiłem, ale w końcówkach spotkań opadałem z sił. Natomiast trener chciał, aby jego napastnicy zachowali trochę sił na ostatnie minuty, bo szansa na strzelenie zwycięskiej bramki może przyjść nawet po upływie 90 minut – wspominał Rooney.

– Dlatego uczyłem się strzelać na zmęczeniu. Po treningu brałem bramkarza i robiłem kilka serii sprintu zakończonych strzałem. Po piątym lub szóstym powtórzeniu brakowało mi już tchu, ale właśnie w ten sposób uczyłem się, jak strzelać, kiedy jestem zmęczony – dodał Rooney.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.