Rozpoczyna się Złoty Puchar: 3 gospodarzy, 16 uczestników

sports news

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu rozpocznie się 15. edycja Złotego Pucharu CONCACAF. Turniej zostanie zorganizowany w trzech krajach: Stanach Zjednoczonych, Kostaryce i na Jamajce.

Tegoroczny Złoty Puchar będzie rozgrywany we wszystkich regionach Ameryki. Dlatego zdecydowany się na wybór trzech gospodarzy, każdy z nich reprezentuje jedną z regionalnych konfederacji. Stany Zjednoczone Amerykę Północną, Kostaryka Amerykę Środkową, a Jamajka Karaiby.

Turniej będzie wyjątkowy z jeszcze jednego powodu. Po raz pierwszy weźmie w nim udział 16 drużyn, wcześniej uczestniczyło maksymalnie 12.

Wszystkie reprezentacje zostały podzielone na cztery grupy, do 1/4 finału awans wywalczą po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane z soboty na niedzielę polskiego czasu. W Pasadenie Kanada zmierzy się z Martyniką.

Zwycięzcę Złotego Pucharu CONCACAF poznamy 8 lipca po finale w Chicago. Tytułu bronią Stany Zjednoczone.

* * * * * *
Podział na grupy Złoty Puchar 2019:
A: Meksyk, Kanada, Martynika, Kuba.
B: Kostaryka, Haiti, Nikaragua, Bermudy.
C: Honduras, Jamajka, Salwador, Curacao.
D: Stany Zjednoczone, Panama, Trynidad i Tobago, Gujana.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…