Rugani po świętach zakończy kwarantannę

sports news

Obrońca Juventusu Turyn Daniele Rugani był pierwszym piłkarzem w Serie A, który został zakażony koronawirusem. Po świętach Wielkanocy zawodnik ma zakończyć swoją kwarantannę – poinformował agent piłkarza.

– Jego kwarantanna wkrótce się zakończy, ale może potrwać jeszcze kilka dni. Zobaczymy, może po świetach Wielkanocy będzie na tyle zdrowy, aby opuścić pokój, w którym obecnie przebywa – powiedział Davide Torchia w Radio Sportiva.

W ostatnim meczu Juventusu przed zawieszeniem rozgrywek z Interem, Rugani przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

– Po tym pojedynku Daniele normalnie trenował, ale we wtorek dostał gorączkę 37.4 i dzień później wykryto u niego COVID-19. Nie miał jednak innych objawów. Szkoda, że wynik badania był pozytywny, ale z drugiej strony dzięki szybkiemu wykryciu wirusa, udało się ograniczyć jego rozprzestrzenianie – dodał Torchia.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.