Rugani z nową umową w Juventusie

sports news

Juventus FC poinformował oficjalnie, że Daniele Rugani podpisał z mistrzami Włoch nową umowę. Kontrakt obrońcy obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Daniele Rugani do młodzieżowego zespołu Juventusu trafił na zasadzie wypożyczenia w 2012 roku. Wcześniej grał w juniorskich drużynach Empoli.

Po roku wrócił jednak do klubu, którego jest wychowankiem. Juventus wykupił defensora w 2015 roku i od razu wypożyczył do Empoli na pół roku.

Od sezonu 2015/2016 24-latek jest zawodnikiem Juventusu FC. W barwach mistrzów Włoch rozegrał do tej pory 81 spotkań.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.