Rui Vitoria: 1:0 to dobry wynik

Szkoleniowiec Benfiki Lizbona Rui Vitoria nie krył zadowolenia i pewności siebie po zwycięstwie 1:0 nad Zenitem Sankt Petersburg w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

– Mieliśmy mecz pod kontrolą i taktycznie wykonaliśmy perfekcyjnie wszystkie założenia. Zasłużyliśmy sobie na to zwycięstwo – podkreślił szkoleniowiec mistrzów Portugalii w rozmowie z oficjalną stroną UEFA.

– Wiedzieliśmy, że Zenit zamierza grać tylko z kontrataku, bo są w tym elemencie bardzo groźni. Szanowaliśmy jednak piłkę i byliśmy cierpliwi, dzięki czemu wzrosła nasza wytrzymałość. Jesteśmy teraz w lepszej sytuacji. 1:0 to dobry wynik i jestem przekonany, że strzelimy gola w Sankt Petersburgu – kontynuował Rui Vitoria.

– Mam totalne zaufanie do piłkarzy i całej drużyny. Szanujemy przeciwników, ale wierzymy w to co robimy. Potrafimy tworzyć okazje i będziemy to samo robić w Rosji. Nie zmienię tej filozofii gry, bo to jest nasz znak rozpoznawczy – dodał Rui Vitoria.

Rewanżowe spotkanie mistrzów Rosji z mistrzami Portugalii odbędzie się 9 marca. Zawody na Stadionie Pietrowskim zaplanowano na godzinę 18.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…