Rummenigge optymistą w sprawie kontraktu Neuera

sports news

Prezes Bayernu Monachium, Karl-Heinz Rummenigge, w rozmowie z Bildem przyznał, że jest optymistą w kwestii przedłużenia kontraktu z Manuelem Neuerem.

34-letni bramkarz ma jeszcze ważny kontrakt z klubem z Bawarii do 2021 roku, ale negocjacje w sprawie nowej umowy stanęły w miejscu, bowiem Niemiec zarządał pensji 20 milionów euro rocznie i kontraktu do 2025 roku.

– Patrząc na wszystkie okoliczności, jestem optymistą, że koniec końców znajdziemy wspólne rozwiązanie i Manuel Neuer również podpisze nowy kontrakt – powiedział prezes Bayernu.

Ostatnio Neuer wyraził niezadowolenie z faktu, że do mediów przedostają się informacje dotyczące jego rozmów z Bayernem.

W poniedziałek Bawarczycy przedłużyli kontrakt z Alphonso Daviesem do 2025 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.