Runjaić: Chcemy pokazać w Krakowie ładną grę

sports news

Kosta Runjaić przed ostatnim meczem ligowym w tym sezonie z Cracovią przyznał, że Pogoń Szczecin do samego końca będzie grać o jak najlepszy wynik. Chce również zaprezentować atrakcyjny futbol.

– Jesteśmy zmotywowani. Chcemy zakończyć sezon jak najlepszym wynikiem. Chcemy pokazać w Krakowie ładną grę – powiedział Kosta Runjaić, cytowany przez klubowe media.

– Przed naszym ostatnim pojedynkiem, niezależnie od zmęczenia i kontuzji, chcemy pokazać dobrą grę i, jeśli to będzie możliwe, zdobyć punkty – dodał szkoleniowiec.

Runjaić podsumował również krótko kończący się sezon.

– Jeśli wziąć pod uwagę wszystko, to był to dobry sezon. Mamy w klubie zasadę, że nie koncentrujemy się jedynie na wyniku, ale też na jakości. Piłkarze się rozwijali, zarabialiśmy na transferach, nasze mecze nie były nudne – powiedział trener „Portowców”.

(za: Pogoń Szczecin).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.