Runjaic: Jestem przekonany, że wyjdziemy z kryzysu

sports news

– Gratuluję Lechowi, który wygrał zasłużenie. Myślę, że nie trzeba wiele mówić po takim spotkaniu. Do 20 minuty, czyli do straty przez nas bramki było ok. Wiedzieliśmy, że piłkarsko, Lech jest dobrym zespołem. Gola na 2:0 straciliśmy za łatwo, ale jeżeli traci się tak proste gole z jedną z najlepszych drużyn w lidze, to wiadomo, że będzie bardzo trudno odrobić – powiedział po przegranym meczu w Poznaniu, trener Pogoni Szczecin, Kosta Runjaic.

– Dodatkowo bardzo łatwo straciliśmy bramki na 0:3 i 0:4, w tym momencie było wiadomo, że jest już po meczu. Zespół na pewno chwilowo sobie nie ułatwia życia. Od kiedy jestem w Pogoni mieliśmy dużo trudnych momentów i jestem przekonany, że i tym razem wyjdziemy z tego i w niedzielę pokażemy dużo lepsza piłkę – zakończył szkoleniowiec Portowców.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.