Runje: Chcemy być na czwartym miejscu

sports news

Obrońca Jagiellonii Białystok Ivan Runje przed meczem z Zagłębiem Lubin przyznał, że jego zespół musi pokonać „Miedziowych”, ponieważ myśli o zakończeniu sezonu na czwartym miejscu.

– Chcemy być na czwartym miejscu, dlatego musimy zrobić wszystko, aby zwyciężyć w Lubinie. Zagłębie gra bardzo dobrze, ale my też mamy swoje atuty – powiedział Ivan Runje, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Nasza organizacja gry musi być na bardzo dobrym poziomie, tak jak to było w meczu z Cracovią. Nasze linie muszą być blisko siebie, bo zmierzymy się z dobrymi technicznie zawodnikami ofensywnymi Zagłębia, takimi jak Pawłowski, Starzyński czy Bohar – dodał Chorwat.

Obrońca Jagiellonii zwrócił uwagę, że przeciwko Zagłębiu białostoczanie muszą zagrać agresywnie.

– Musimy grać bez błędów, agresywnie i blisko siebie, ale też zaprezentować naszą grę w ofensywie i wykorzystać błędy rywali – ocenił Runje.

(za:jagiellonia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.