Ryszard Tarasiewicz zostaje w Tychach

sports news

Ryszard Tarasiewicz przedłużył kontrakt z GKS-em Tychy – poinformował pierwszoligowy klub. Nowa umowa obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Ryszard Tarasiewicz trenerem GKS Tychy został w październiku 2017 roku. Zastąpił wówczas Jurija Szatałowa.

W pierwszym sezonie pracy tyszanie pod jego wodzą zajęli czwartą pozycję na zapleczu ekstraklasy. W minionych rozgrywkach GKS był siódmy.

57-latek wcześniej pracował m.in. w Śląsku Wrocław, Jagiellonii Białystok, ŁKS-ie Łódź, Pogoni Szczecin, Zawiszy Bydgoszcz, Koronie Kielce i Miedzi Legnica.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.