Ryzyk-Fizyk na dziś: Czwartek 28.05.

Ruszamy z kolejnym nowo-starym cyklem na TylkoPilka.pl! Po paru miesiącach przerwy postanowiliśmy wrócić do podawania Wam typów z kategorii „Ryzyk-Fizyk”, czyli po prostu meczów o wysokich kursach, które warto za niską stawkę zagrać. Analizy będą pojawiały się codziennie, a typy zamieszczane będą w naszej bazie w rubryce „Ryzyk-Fizyk”. Grajcie razem z nami!

[sc:oddsring]Tenis, godz. 11:00, Janowicz – Mayer, typ: DW 0:3, kurs: 2.90

Janowicz jest w bardzo słabej dyspozycji i przegrywa praktycznie z każdym ze swoich przeciwników. Argentyńczyk Mayer wygrał cztery z ostatnich pięciu spotkań dosyć pewnie i naszym zdaniem jest zdecydowanym faworytem w starciu z Polakiem. Warto po takim kursie zaryzykować na jego zwycięstwo bez utraty żadnego seta.

[sc:oddsring]Tenis, godz. 12:30, Rojer/Tecau – Johnson/Querrey, typ: DW 2:0, kurs: 1.90

Para deblowa Rojer/Tecau jest jedną z najlepszych na całym świecie. W ostatnim czasie są w bardzo dobrej dyspozycji i nie zdarzają im się wpadki z niżej ntoowanymi przeciwnikami, jakimi niewątpliwie są Johnson z Querreyem, którzy nie mają większych sukcesów deblowych na swoim koncie. Stawiamy na ich łatwy triumf w dwóch setach po atrakcyjnym kursie.

[sc:oddsring]Rumunia, godz. 19:00, CSMS Iasi – Steaua Bukareszt, typ: under 2.5, kurs: 2.05

Dla gości jest to bardzo ważny pojedynek w perspektywie walki o mistrzostwo kraju. W przypadku porażki mogą spaść na drugą lokatę na rzecz ASA Targu Mures. Czeka nas niezwykle ciekawy i zacięty pojedynek. Historia spotkań między tymi drużynami pokazuje, że rywalizacje te są bardzo wyrównane i pada w nich niewiele bramek, stąd też nasz ryzykowny typ na under 2.5.

Warto spróbować:

Witthoeft – Errani, typ: 1 + 1.5 seta @1.75
Almagro – Nadal, typ: DW 0:3 @1.70

Podcast #kasujemy

Reklama