Ryzyk-Fizyk na dziś: Piątek 29.05.

Przedstawiamy Wam kolejne typy z kategorii „Ryzyk-Fizyk”. Wczoraj nasz debiut był bardzo udany, bowiem cztery z pięciu naszych typów okazały się trafione po bardzo wysokich kursach. Grajcie razem z nami!

[sc:oddsring]Tenis, godz. 14:30, Stosur – Sharapova, typ: DW 0:2, kurs: 1.82

Spotkanie to opisywaliśmy przy okazji „Pewniaków”, ale warto je również tutaj przywołać. Sharapova jest zdecydowaną faworytką w spotkaniu ze Stosur. Warto spojrzeć na imponujące H2H, w którym Rosjanka po prostu miażdży swoją dzisiejszą konkurentkę (14-2). Sharapova w ostatnim czasie jest w kapitalnej formie i dzisiaj naszym zdaniem wygra bez utraty seta.

[sc:oddsring]Tenis, godz. 17:00, Suarez Navarro – Pennetta, typ: DW 2:0, kurs: 2.05

Suarez Navarro na mączce jest jedną z najlepszych tenisistek na całym świecie. Pennetta pomału myśli o zakończeniu kariery sportowej i lepiej spisuje się na nawierzchni twardej. Naszym zdaniem nie ma żadnych szans z dobrze dysponowaną Hiszpanką i po takim kursie warto zagrać jej zwycięstwo bez utraty seta.

[sc:oddsring]Tenis, godz. 14:00, Carreno-Busta/Gimeno-Traver – Matkowski/Zimonjic, typ: DW 0:2, kurs: 1.90

Stawiamy po prostu na zdecydowaną lepszą parę deblową. Matkowski z Zimonjiciem są o dwie klasy wyżej od swoich dzisiejszych przeciwników. Są bardziej doświadczeni, ograni i nie powinni mieć żadnych problemów z rywalami, którzy grają ze sobą po raz pierwszy na tak wielkim turnieju. Naszym zdaniem wygrają bez utraty seta.

Warto spróbować:

Ukraina, godz. 16:00, Volyn Lutsk – M. Donetsk, typ: under 2.5, kurs: 2.15
Siatkówka, godz. 20:25, Polska – Rosja, typ: 1 -1.5 seta, kurs: 2.20

Podcast #kasujemy

Reklama