Ryzyk-Fizyk na dziś: Sobota 30.05.

Przedstawiamy Wam typy Ryzyk-Fizyk na sobotę. Miejmy nadzieję, że utrzymamy dotychczasową skuteczność. Życzymy powodzenia i wysokich wygranych!

[sc:oddsring]Tenis, godz. 14:00, Cornet/Linette – DellAcqua/Shvedova, typ: DW 0:2, kurs: 1.90

DellAcqua i Shvedova grają ze sobą od niedawna, ale mają już na swoim koncie triumf w turnieju WTA w Madrycie, gdzie okazały się lepsze od kilku bardzo solidnych par. Cornet rozegrała już trzy ciężkie mecze singlowe i jest bardzo zmęczona, co na pewno będzie widać podczas dzisiejszego pojedynku. Naszym zdaniem wyżej notowane przeciwniczki rozprawią się z parą Cornet/Linette w dwóch partiach.

[sc:oddsring]Tenis, godz. 16:30, Williams – Azarenka, typ: DW 2:0, kurs: 2.10

Williams co prawda nie lubi grać na mączce, ale w starciu z wybieganą Azarenką, to właśnie Amerykanka jest zdecydowaną faworytką. Serena, która sensacyjnie w poprzedniej rundzie straciła seta z niżej notowaną rywalką, w tym meczu naszym zdaniem zakończy zmagania już w dwóch setach.

[sc:oddsring]Polska, godz. 20:30, Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk, typ: 1 DNB, kurs: 1.90

Śląsk w ostatnim czasie jest w bardzo słabej formie. Zawodnicy tego klubu trzy mecze zremisowali i jeden przegrali, przez co sklasyfikowani są dopiero na szóstym miejscu w tabeli. Lechia radzi sobie nieco lepiej, ale naszym zdaniem to właśnie gospodarze w tym spotkaniu się przełamią i sięgną po trzy punkty.

Warto spróbować:

Tenis, godz. 16:00, Hantuchova/Stosur – Babos/Mladenovic, typ: DW 0:2, kurs: 1.85

Podcast #kasujemy

Reklama