Sa Pinto może zostać trenerem w klubie Carlitosa

sports news

Dziennik „O Jogo” poinformował, że Ricardo Sa Pinto może zostać trenerem zespołu Al Wahda. Obecnie Portugalczyk pracuje w drużynie Braga SC.

Klub ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zgłosił się po Ricardo Sa Pinto. Szkoleniowiec może pozostać jednak w Bradze, ponieważ w kontrakcie ma wysoką klauzulę odstępnego.

Włodarze Al Wahda za pozyskanie Portugalczyka musieliby wyłożyć 3 miliony euro. Według dziennikarzy negocjują obniżenie tej kwoty.

Jeśli Ricardo Sa Pinto przeniesie się do Al Wahda, ponownie będzie pracować z Carlitosem. Ostatnio był trenerem Hiszpana w Legii Warszawa.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.