Sajfutdinow: Atmosfera w Togliatti będzie wspaniała

sports news

Emil Sajfutdinow liczy na obronę trofeum reprezentacji Rosji w turnieju Speedway of Nations w finałowych zawodach, które zostaną rozegrane w lipcu w Togliatti.

Pochodzący z Baszkirii żużlowiec przed rokiem triumfował z Artiomem Łagutą i Glebem Czugunowem w imprezie rozgrywanej na zmodernizowanym Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

– Miejmy nadzieję, że jeśli otworzy się przed nami szansa na ponowne zwycięstwo w Rosji, to będzie dobrze dla nas i oby także dla całego rosyjskiego żużla – wyznał Sajfutdinow dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

– Lubię ten stadion. To będą dobre zawody, bo wszystkie zespoły będą tu mocne i myślę, że atmosfera będzie wspaniała. Przez dwa dni stadion będzie pełen i to będzie dobry czas – zapewnia jeden z liderów Fogo Unii Leszno, który związał się także z Turbiną Bałakowo.

– Mamy tam teraz cztery drużyny, więc potrzeba zmian, aby speedway stał się w Rosji trochę większy, taki jak jest w Polsce lub w Szwecji. Na pewno potrzebujemy więcej drużyn i więcej talentów, które pomogą w budowie tych zespołów – dodał Sajfutdinow.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.