Sajfutdinow: Mam swój cel i muszę skupić się na tym zadaniu

sports news

Emil Sayfutdinow nie traci wiary, że prześcignie Bartosza Zmarzlika w klasyfikacji generalnej cyklu Grand Prix podczas ostatniego tegorocznego turnieju w Toruniu.

Wychowanek Stali Gorzów przed zmaganiami na Motoarenie ma siedem punktów przewagi nad świetnie dysponowanym w ostatnich tygodniach Rosjaninem.

– Spróbuję go jeszcze złapać. Bartosz ma solidną przewagę, ale zobaczymy, co się stanie – wyznał Sajfutdinow dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

– Zawody w Toruniu zapowiadają się interesująco. Zobaczymy, kto będzie lepszy i nie mogę się ich doczekać – podkreślił Rosjanin, który z kolei ma tylko dwa punkty przewagi nad Leonem Madsenem.

– Naprawdę mam nadzieję, że będę lepszy i znajdę się na szczycie. Bartek i Leon są nadal bardzo szybcy. Oni są naprawdę mocni w tym roku, ale mam swój cel i muszę skupić się na tym zadaniu – podsumował Sajfutdinow.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.